Stay informed, stay inspired. Subscribe to our email list.

Close X
  • Join
  •     |    
  • Login
  •     |    
Log in
Join

Oleg Losikhin

Ukraine  
Zhyty Chesno NGO
Joined February 2019
Interests: Citizenship & Identification, Community / Customary Land Rights, Corruption, Criminal Justice, Education, Environmental Justice, Gender-based violence, Generalist Legal Services, Governance, Accountability & Transparency, Health, Labor & Employment, Livelihoods, Peace-building & Transitional Justice, Right to Information, Traditional / Customary Justice
Я, Лосіхін Олег Олегович, адвокат, один з засновників та виконавчий директор громадської організації «ЖИТИ ЧЕСНО». Маю юридичну, економічну, інженерну вищі освіти та є магістром державного управління та продовжую вдосконалювати свої знання та вміння.
Я працював в органах юстиції обласного рівня, в міністерствах та в Верховній Раді України консультантом і експертом.
На даний час я очолюю відділення Асоціації правників України в Київський області, займаюсь юридичною практикою та правовою експертизою. Впроваджую у життя проекти які пов’язані із наданням можливості всім громадянам спостерігати за процесами прийняття рішень у Верховній Раді України та по можливості впливати на ці рішення.
В сеті я шукаю можливості поділитися своїм досвідом із колегами з інших країн та навчитися чужому досвіду та розповісти про діяльність ГО «ЖИТИ ЧЕСНО» всьому Світові.

Find Other Members CONNECT ON THE FORUM
Please contact [email protected] to report outdated information or to ask a question about this profile.