Stay informed, stay inspired. Subscribe to our email list.

Close X
  • Join
  •     |    
  • Login
  •     |    
Log in
Join

Network

logo

Zhyty Chesno NGO

Kyiv, Ukraine
Joined February 2019

ЖИТИ ЧЕСНО: по совісті, розумно, прагматично!!! основною метою діяльності є захист та розвиток прав і свобод людини, основних принципів демократії, юридичних, соціальних, інтересів громадян.Presence in: Ukraine
Focus: Access to Information, Corruption, Generalist Legal Services, Governance

ГО «ЖИТИ ЧЕСНО» є громадским об’еднанам, я утверди и зареенестрене на території України.

Я имею в виду Украину, в которой он находится в Украине, в Народной Республике, в которой проживает вся страна, а также в стране, где проживают народные депутаты Украины. Народные депутаты Украины – люди, представляющие Украинский народ в Верховном Раду Украины и проводившие его, выступают за принятие революционных решений, в том числе и перед украинской, украинской и украинской. Один народ, народный депутат, Украина, которая должна часто выступать за положительную конституцию и не добиваться освобождения от власти, а затем добиваться законодательного урегулирования в парламенте в течение часа после принятия закона и постановления. Когда у вас возникнут проблемы, вы должны быть готовы к заселению.

Саме тому і була створена ГО «ЖИТИ ЧЕСНО», метою якої є контроль за законністю роботи депутатів всіх рівнів, захист та розвиток прав і свобод людини, свободи вираження поглядів, вільної та незалежної преси та інших  засобів масової інформації, основних принципів демократії, соціальних, економічних та культурних інтересів громадян.

Досягнення зазначеної мети Організація реалізує шляхом щоденної онлайн трансляції пленарних засідань Верховної Ради України на YouTube-каналі Організації (https://www.youtube.com/channel/UC7nq-HEZvot15DmisxcKl6Q?view_as=subscriber), збору, аналізу та поширення інформації про факти порушення законодавства народними обранцями при прийнятті законів.

За последние два года ГО «ЖИТИ ЧЕСНО» отправился в путешествие по Корее в 1500 году в Неадиссоцианте. Рада України за позовом ГО «ЖИТИ ЧЕСНО».

People Associated With This Organization

Oleg Losikhin

Ukraine  
Zhyty Chesno NGO
Joined February 2019
Interests: Access to Information, Citizenship, Community / Customary Land Rights, Corruption, Criminal Justice, Economic Empowerment, Education, Gender-based violence, Generalist Legal Services, Governance, Health, Labor & Employment, Land & Natural Resources, Peace-building & Transitional Justice, Traditional / Customary Justice
Я, Лосіхін Олег Олегович, адвокат, один з засновників та виконавчий директор громадської організації «ЖИТИ ЧЕСНО». Маю юридичну, економічну, інженерну вищі освіти та є магістром державного управління та продовжую вдосконалювати свої знання та вміння.
Я працював в органах юстиції обласного рівня, в міністерствах та в Верховній Раді України консультантом і експертом.
На даний час я очолюю відділення Асоціації правників України в Київський області, займаюсь юридичною практикою та правовою експертизою. Впроваджую у життя проекти які пов’язані із наданням можливості всім громадянам спостерігати за процесами прийняття рішень у Верховній Раді України та по можливості впливати на ці рішення.
В сеті я шукаю можливості поділитися своїм досвідом із колегами з інших країн та навчитися чужому досвіду та розповісти про діяльність ГО «ЖИТИ ЧЕСНО» всьому Світові.
Oleg Losikhin is the network champion (main point of contact) for Zhyty Chesno NGO.

Please contact [email protected] to report outdated information or to ask a question about this profile.